Podpořte nás

Staňte se naším redaktorem

Vřele uvítáme každého, kdo by měl zájem publikovat příspěvky do Červenobílých stránek a tiskovin. Neklademe si příliš podmínek a zaměření článků je zcela volné. Náš web je velmi pestrý a vítány jsou jakékoliv zajímavosti ze světa historie, kultury, vzdělávání, vědy, filozofie a třeba i politiky. Musíte však brát v potaz, že jsme především studentským spolkem a hlavním (prakticky jediným) pojítkem je pro nás obrana naší národní kultury.

Přímé členství v našem spolku neexistuje – nejsme registrovaným občanským sdružením, pouze skupinou studentů, kteří se sdružují pod společným praporem vlastenectví.  Pokud máte zájem stát se Červenobílým redaktorem, kontaktujte nás na e-mailové adrese. Nezapomeňte přitom uvést něco o sobě, případně do jakých rubrik chcete přispívat.

Propagujte Červenobílé

Červenobílé může propagovat každý. Naše elektronické propagační materiály jsou k dispozici přímo na stránkách v příslušné sekci (ZDE), tiskoviny a jiná forma propagace se pak provádí po domluvě. Pokud máte dovednosti, které můžete v Červenobílém hnutí využít (např. výtvarný či hudební talent), velmi rádi Vaši pomoc přijmeme. Uvítáme také kritiku a jakékoliv rady, které poslouží Červenobílému hnutí. Stačí nás kontaktovat na našem e-mailu.

Internetová reklama

Většina naší činnosti spočívá ve správě internetových stránek, je pro nás tedy důležité, aby byly hojně navštěvovány. Budeme vám proto vděčni za odkazování na naše stránky v libovolné formě – stránky můžete doporučit svým známým nebo, pokud spravujete vlastní stránky, umístit na ně reklamu. Můžeme se také domluvit na výměně internetových „bannerů“.

Finanční podpora

Pokud nám chcete pomoci finančně, napište nám prosím na náš e-mail.

TOPlist