Česká republika znovu na mapě!

Přidal: | publikováno: 31. 12. 2011

Po dlouhém čekání na správnou chvíli jsme konečně vybojovali svobodu! Naše milovaná Česká republika je znovu na mapě, tam, kde je její odvěké místo mezi národy Evropy. Dokázali jsme to, ale boj pokračuje, neboť žijeme v každodenním napětí a boji o holou existenci. Boj nekončí a každý statečný Čech a oddaný občan má cenu zlata!

Možná si teď říkáte, jestli mi nepřeskočilo, vždyť nejsme ani ve válečném stavu, natož abychom bojovali za osvobození. Máte pravdu, boje o existenci České republiky se nevedou v našem reálném světě, ale ve světě novém, sice fiktivním, ale přitom tolik podobnému tomu našemu. Mluvím zde o světě eRepublik, kde skuteční lidé bojují za skutečné národy, kde neexistuje demokracie a pomyslný mír, ale neustálá válka a boj o moc, boj o přežití a hrdost.

Česká republika byla před několika dny obsazena italskou armádou a bez boje odsud neodejdou. Se zbytky české armády a podporou mnoha civilistů, kteří se nebojí vzít do ruky zbraň a bojovat za správnou věc, se nám podařilo osvobodit Moravu od okupačních vojsk. Mezitím se sešla vláda složená z mnoha hrdých Čechů a jednoznačně odsouhlasila spojenectví s polským národem, který nám sám nabídl pomocnou ruku v boji s nepřáteli. Pozadu nezůstávají ani Slováci, kteří však sami mají co dělat s osvobozením západního Slovenska od maďarské nadvlády.

Momentálně je nám potřeba každého jednotlivého Čecha, který není lhostejný k osudu naší země. Vyzýváme všechny dobré Čechy, aby se přidali do našich řad v boji za českou svobodu. Společně zvítězíme!

 → Staň se jedním z nás

TOPlist