Prasata

Přidal: | publikováno: 21. 10. 2011

Pátek večer a übersamci se vydali na lov! Ne na diskotéku, ta už je zastaralá. Dnes se loví náctileté holčičky na internetu. Server lide.cz, spřízněný se Seznamem a skrze novinky také s deníkem Právo, se stává semeništěm prasáren.

Místnost Bouřlivý sex je plná nedospělých holek, u žádné nechybí v profilu fotografie v plavkách naproti zrcadlu, ateliérem je samozřejmě koupelna nebo hajzl (omluvte sprostou mluvu, ale to, co se děje, je prostě hnus). Ochrana proti dětem pod 18 let je prolomena jediným kliknutím na tlačítko ano, kterým kdokoliv může falešně uvést věk nad 18 let. A nadržení chlapíci se trumfují

pozn. neuvádím nicky, nevím, zda by to bylo legální:

Ahojky najdu zde ostravandu ktere se liby kdyz ji mladej klucina olizuje nozicky a dirku ?

Která mladá holka by se kukla na mladého kluka, jak mu bude stříkat žalud?

je tu naka cicinka kterou bych mohl poradne vosukat a nastrikat ji to pekne na kozi nebo do pusinky

chtela by nejaka mrdad

A 17letá fortelná Katka nabízí: Ahojky chce někdo vykouřit a spolykat v autě já Teplice

Jasně, řeknete si: „Tohle píšou jen abnormální úchyláci, dementi, vždyť ani neumějí psát. Tohle není žádná hrozba.“ Jenže tohle je obrovský problém. My, lidé rozumní, máme odpovědnost za ty, kteří by pro svou demenci měli být nesvéprávní. My máme povinnost uchránit všechny lidi před těmito zvrhlostmi. Tato dnešní pornokultura a mediální propagace pansexualismu (jak velmi často činí pan Uzel v předních článcích na novinky.cz, kde například zcela přímo obhajuje nevěru) VEDE k získaným deviacím lidí, k nárůstu znásilnění a ke ztrátě sebeúcty mladých dívek, které pak činí ohavnosti, jež by nikdy jindy nedělaly, pokud by našly opravdovou LÁSKU.

A jako bonus Vám, přátelé, posílám song Pepy Nose:

TOPlist