Jak udělat zkoušku?

Přidal: | publikováno: 24. 07. 2011

Znáte to. Dva dny před zkouškou a spolužáci vám začnou klást dotazy na probíranou látku a vzájemně si doplňují sebevědomí tím, jak moc se našprtali. Právě v té chvíli si uvědomíte, že je na čase otevřít skripta. A pak zase hned zavřít. Vždyť venku je tak hezky a telefon se nezastaví. Mrknu na to zítra, nalháváte si, ačkoliv už předem víte, že se ráno ocitnete před školní lavicí, která bude stejně prázdná, jako vaše hlava. A právě tehdy dojde na taháky.

Následující hra vám pomůže zdokonalit se v této disciplíně staré jako život sám. Váš úkol je jasně dán. V roli pilného študenta musíte nenápadně získat odpovědi, které pak vepíšete do vaší písemky. Zdá se vám to jako hračka? Jste na omylu, pořádně se zapotíte.

Kromě samozřejmosti, již představuje přítomnost vyučující s charakterem hlídacího psa, je zde i řada dalších nepříjemností. V dusné třídě se nachází vysoce výkonný větrák, jenž dokáže vaše psaníčko odhodit úplně jiným směrem, než jste původně zamýšleli. Situaci ztíží i fakt, že ne každý z vašich kolegů zná správnou odpověď, případné je ochoten vám ji sdělit. A nesmíme zapomenout ani na „blbečky“, kteří se pokusí vaši snahu zmařit. Ty musíte zneškodnit vším, co máte po ruce (zabere dobře mířená rána lahví, ale postačí i pěkně těžká učebnice anatomie ;-)).

Ve hře na vás čeká celkem 15 zkoušek s narůstající obtížností. Zhruba na dvě hodiny tak máte o zábavu postaráno. Hodně štěstí!

TOPlist