Hrozba z východu

Přidal: | publikováno: 4. 07. 2011

Jen pro začátek, kdo by pochyboval o pravdivosti tvrzení islamizace Evropy, tak zde jsou dvě instituce k tomu určené:

FIOE (The Federation of Islamic Organizations in Europe) je neziskovou organizací a tvoří rámec členským organizacím a institucím. K jejím základním principům patří „prezentace islámských hodnot.“

a

FEMYSO (Forum of European Muslim Youth and Student Organisations) vzniklo 1. září 1996 jako podporující organizace pro 25 milionů evropských muslimů. Zastřešuje 37 členských organizací a stmeluje mládež ze 40 zemí. Je nejznámější neziskovou organizací v Evropě.

Rozhodla jsem se upozornit na tuto problematiku z důvodu různých alarmujících situací, které se ve světě dějí. Naše humánní společnost si neuvědomuje, co svým programem činí, protože muslimský národ nám stejnou měrou oplácet nebude. V Anglii i ve Španělsku se již neomluvitelné situace dějí. Uvedu příklad psů a pohled muslimů na ně.

Podle islámu je pes nečistý a jejich přítomnost ve městě prý muslimy diskriminuje a uráží jejich právo na náboženskou svobodu a právo žít v souladu s učením koránu. Islámská asociace se tudíž domáhá na magistrátu ve španělské Lleidě, aby město vyhláškou zakázalo lidem cestovat se psy v autobusech. Ale nejen to, zakázáno má být také chodit se psy po ulicích, kde se pohybují muslimové, ale i ostatní obyvatelé Španělska, kteří mají své psy jako členy rodiny nebo dokonce jako slepecké psy. Situace by nebyla tak vážná, kdyby počet muslimů ve Španělsku nenarůstal takovou rychlostí. Za 10 let vzrostla populace španělských muslimů 20 krát. Konkrétně z 50 tisíců muslimů v roce 1995 na rovný milion o deset let později.

V Anglii jsou zase případy, kdy muslimové vykazují lidi se psy z autobusů, z nemocnic a dokonce Vás odmítnou z náboženských důvodů svést taxíkem. Situace v Anglii došla tak daleko, že se projednávala otázka muslimů i ve Sněmovně lordů. Ovšem humanismu dnešní společnosti je tak velký, že se tato situace nevyřešila, a původní obyvatelé Anglie jsou muslimskou společností šikanováni dále. Případy odmítnutí poskytnout služby nevidomému na základě přítomnosti jeho psa se objevují dokonce i u nás, v České republice, kdy v lázních Teplice odmítli nevidomou dívku, protože její vodící pes vadil muslimským hostům.

Když se budeme probírat koránem, najdeme tam leccos: verše ustavující podřazenost žen, bití neposlušných žen, povolující sňatky s dětmi a zabíjení nevěřících. Abych probíhající islamizaci naší země dokreslila podotýkám, že mešity v České republice najdeme dnes již v Praze, Brně, Teplicích, Plzni, Hradci Králové, Karlových Varech a Liberci.

TOPlist