Student park „V kůži studenta“

Přidal: | publikováno: 12. 05. 2011

Naše zábavná rubrika sklízí velký úspěch, a tak jsem se rozhodl, když máme to zkouškové, přidat další hru pro volný čas. Nenechte se odradit názvem – hra není určena pouze studentům. Možná bych ji ještě spíše doporučil těm, kteří studentský život a nástrahy s ním spojené neznají. Je to pro vás tedy jedinečná příležitost, jak alespoň na chvíli sdílet naše problémy a starosti. A že jich máme…

Ve hře vystupujete jako jakási ochranná ruka studentstva a vaším úkolem je pomoci nám dostat se na nejbližší párty. Cesta není vždy jednoduchá. Musíte se podkopávat, šplhat, stavět žebříky, usměrňovat pády pomocí deštníku, leckdy i obětovat životy ostatních pro blaho celku, zvláště když je omezená kapacita ;-). Zkrátka zažijete situace, kterým musí dnes a denně čelit celá studentská komunita.

Jak zkušenější hráči jistě poznali, hra je inspirována legendárními Lumíky (Lemmings). Hra se ovládá myší a je pro vás připraveno celkem 15 úrovní, což vám jistě zkrátí a snad i zpříjemní čekání na vypsané termíny 😉

Je to ve vašich rukou. Přeji příjemnou zábavu!

 

Pomoc s ovládáním:

  • Hra se ovládá myší.
  • Tlačítka v dolní liště PAUSE, SPEED a NUKE slouží pro POZASTAVENÍ, ZRYCHLENÍ a OPAKOVÁNÍ dané úrovně.
  • V každé úrovni je vaším cílem dostat požadovaný počet studentů na párty než vyprší časový limit (počet potřebných studentů a časový limit se zobrazují v dolní liště).
  • Studentovi přiřadíte úkol tak, že vyberete jedno z dostupných tlačítek v dolní liště a označíte daného studenta. Pokud se chcete například podkopat, vyberte tlačítko s šipkou dolů, pokud je dostupné (u každého tlačítka je číselný počet) a označte studenta, který má tento úkon provést.
  • Úkon BLOKOVÁNÍ (obrázek dlaně) učiní daného studenta nepoužitelným.
  • Pokud jste se zasekli a potřebujete poradit, využijte komentáře pod tímto článkem.
TOPlist