Islám do Evropy nepatří!

Přidal: | publikováno: 17. 05. 2010

Zatímco křesťanské náboženství, tedy to, na jehož základech byla naše drahá, novodobá Evropa vybudována, se dnes a denně potýká s nenávistnými projevy a útoky snad ze všech stran, neevropský Islám má u nás zelenou. Vyznavači Mohameda vyhlašují jihád proti těm, kteří neuvěřili jejich prorokům, přesto se beztrestně usazují v křesťanské Evropě a přinášejí s sebou i své zvyky.

Muslimové žijí v Evropě podle svých pravidel a zákonů, které se od evropských odlišují. Vysmívají se našemu náboženství, plivou po našich tradicích a na druhou stranu chtějí mít větší práva. Ve své drzosti si u nás staví mešity a dojde i na minarety. Z evropských škol, na kterých k tomu doposud nedošlo (u nás za to „vděčíme“ už prez. TGM), mají být také odebrány symboly křesťanství – kříže, aby to snad někoho nepobouřilo. V Německu a Francii už jsou ve svých ghettech o krok dál.

Člověk by si řekl, že pokud oni žádají takovou náboženskou toleranci, která boří naše evropská pravidla, tak by mělo být samozřejmostí, že u nich, tedy v muslimských zemích, budou Evropané – křesťané požívat stejných výhod. To je samozřejmě omyl. Kdo nepříjme jejich víru je pronásledován a likvidován. O zakládání kostelů nemůže být ani řeč.

Chtěl jsem se s vámi však podělit o video, při jehož sledování mi vře krev. Švédský karikaturista Mohameda byl  na přednášce o svobodě projevu na švédské univerzitě napaden Muslimy. Zatímco Ježíše Krista může kreslit „kdo chce jak chce“, na proroka jejich nenávistného náboženství se šahat nesmí. V následujícím videu se může každý pochybovač podívat, na kolik jsou oni ochotni přizpůsobit se evropským pravidlům.

Toto je tedy přínos, který pro Evropu představuje islám.

Islám do Evropy nepatří!

TOPlist