Červenobílá redaktorka Charlotte de Corday

Přidal: | publikováno: 31. 03. 2011

Milí Červenobílí, jako další redaktorka tohoto serveru bych se vám chtěla představit pod jménem Charlotte de Corday, jejíž činy jsou vám jistě z historie známy. K postu redaktorky Červenobílých jsem se dostala prostřednictvím našeho „šéfredaktora“, se kterým vedeme vlastenecko – všeobecně prospěšné – politicky i nepoliticky orientované debaty 🙂 v naší cvičební Mecce, ve čtvrti s velkým výskytem příslušníků kočovného kmene, který s námi sdílí naši krásnou vlast. A tento velký muž měl jednoho dne spásnou myšlenku, převést tyto naše debaty na virtuální papír a dát je k nahlédnutí a komentům i ostatním.

Povaha článků se bude ubírat směrem aktuálního dění a mých zájmů. Rozhodně se nechci škatulkovat pouze do oblasti politické, kulturní či jakékoliv jiné. Můžete se těšit na filozofické úvahy ale i recenze knih, koncertů, divadelních představení atp.

Ráda svou „troškou do mlýna“ přispěji studentské organizaci Červenobílí, protože v dnešní „demokratické“ době, kdy všichni máme „svobodu slova“, které když pustíme do éteru, tak pouze pod pseudonymem, z důvodu důvěry v právě již výše zmíněnou „svobodu slova“, je potřeba, ať už jen článkem nebo názorem, vyzdvihnout někdejší ideály, vlastenecké cítění a morální hodnoty.

TOPlist