Pokrytectví

Přidal: | publikováno: 26. 03. 2011

Jste lokální politik a potřebujete si koupit hlasy hipíků? Stačí, když na Hodinu Země vypnete veřejné osvětlení (mimochodem dnes o půl desáté) nebo 10. března vyvěsíte na radnici vlajku Tibetu. Zbylých 365 dní v roce můžete vesele vyhazovat po lese odpadky, na chodník odhazovat nedopalky cigaret, zatopit si pet láhvemi a nakupovat výrobky z Číny.

On asi neexistuje žádný Dárfúr, Kurdistán, Čečensko a v Kongu se nikdy neznásilňovalo. Ale vlajku Tibetu vyvěsíme. Protože tam lidé trpí nejvíce. No jo a kde tu vlajku vezmeme? Není zrovna lehké si ji namalovat, nebo dokonce vyšít. Nevadí! Existuje spousta e-shopů, na kterých si ji můžeme koupit. Byznys, prachy, byznys!

Ať politici přiznají, že Kaddáfí byl vždy jejich spojenec, že Čína je lepší partner než Tibet. Ať nehrají tuhle dvojí hru. Ale možná by měli začít u sebe sami voliči. Pokud podporují Tibet, tak by neměli svým dětem kupovat hračky Made in China. Myslím, že nejoblíbenějším e-shopem většiny dnešních „za svobodu bojujících“ hipíků by mohly být vyhlášeny tyto stránky: http://www.madeinchina.com/

Wooow mluvící Buzz Rakeťák za pouhých 13 babek!

V dnešní době nejsou vůbec důležité činy, dnes se hraje! A lidé mají nejraději komedie.

P. S. Nejsem naštvaný, neodsuzuji, jen Vám hipíkům s láskou radím, pomáhám.

TOPlist