Situace kolem Červenobílého časopisu

Přidal: | publikováno: 5. 01. 2011

Abychom předešli dalším dotazům ohledně výtisku druhého čísla Červenobílého časopisu, rozhodl jsem se osvětlit současnou situaci kolem jeho vydávání.

První číslo vyšlo loni v říjnu k příležitosti vzniku samostatného československého státu. Časopis, no, spíše brožurku, jsme poskytovali zdarma všem studentům brněnských fakult s cílem nabídnout zajímavé informace. Potěšilo nás, když jsme viděli, jak četbou vyplňují volný čas mezi přednáškami a dozvídají se zajímavosti z kultury, historie, sportu, aktuálního dění na Brněnsku, ohlas měl i zvířecí koutek a nechyběly ani pozvánky na zajímavé kulturní akce.

Výtisk druhého čísla jsme připravili už na přelom listopadu a prosince, ale nakonec jsme od původního plánu vydávat časopis měsíčně upustili. Ne že bychom neměli dostatek článků, každý den jich na našich stránkách můžete nalézt několik, ale rozhodli jsme se upřednostnit kvalitu před kvantitou a do budoucna vydávat Červenobílý časopis jednou za semestr. Příští číslo tedy vyjde v jarním semestru.

Staré rubriky zůstanou zachovány a přidáme i několik nových. Další novinkou bude změna rozsahu, který hodláme zdvojnásobit. Kromě nejúspěšnějších článků z našich stránek se v časopisu objeví také několik nových, jinde nepublikovaných. Druhé číslo by mělo vyjít začátkem jarního semestru, na přelomu února a března a bude opět k dispozici všem brněnským studentům.

TOPlist