Novinky z kultury vyspělé společnosti

Přidal: | publikováno: 29. 12. 2010

Dnes jsem po delší době opět navštívil zpravodajský server novinky.cz. Zhnusení na sebe nenechalo dlouho čekat. Jelikož jsem škodolibý, rád se s Vámi podělím o nejnovější zprávy z kultury.

62-letý homosexuální zpěvák a ikona popové hudby 90. let Elton John se raduje z narození svého prvorozeného syna! Jak je to možné? Snad vědci konečně přišli na způsob, jak oplodnit muže?! Nikoliv! Oplodněna byla mladá Američanka z Kalifornie. Který z ,,mužů“ registrovaného páru homosexuálů je otcem, ,,zpravodajci“ neuvádějí, zato se dovíme, že mladá žena svolila k tomuto netradičnímu početí dítěte za ÚPLATU. Opět je však zamlčeno, zda se snížila k prostituci, či ,,pouze“ prodala své dítě. Západní civilizace se inspirovala zřejmě v Tádžikistánu nebo jiné ,,demokratické liberální“ zemi a legalizovala prodej dětí. Dítě je pouhou komoditou, brzy je budete moci najít i v regálech Vašich supermarketů!

Zatímco my měli potíže dojíst svou porci bramborového salátu, Američanka Donna Simpsonová se při štědrovečerní večeři nacpala 30 tisíci kaloriemi! Touží se totiž stát nejtlustší ženou světa a zapsat se tak do Guinnessovy knihy rekordů. Když se jí to podaří, za odměnu dostane velkou sumu peněz, slávu a brzkou smrt. Zdravě vykrmená ,,žena“ spapala dva kroceny, 6 kilo brambor, 2 kila šunky, 5 bochníků chleba, 9 kilogramů zeleniny (aby byla zdravá), žužu, smetanový krém a čokoládové sušenky. Týdně za stravu utratí 16 tisíc korun, při tom vychovává dvě děti a žije s perverzním černochem, který již plánuje svatbu. I ona sama si připadá se svými 272 kilogramy sexy.

Uznávaná vědkyně, psycholožka Marysa Vaillantová tvrdí, že věrnost není přirozená, nýbrž je to pouhá kulturou či náboženstvím vštěpená norma (věrnost labutí je zřejmě také pouze vštěpená norma, na které se labutě domluvily). Muži prostě potřebují svůj prostor. Když svou ženu podvádějí, neznamená to, že už ji nemilují. Věrnost rozhodně není důkaz lásky a věrní mužové jsou strašpytlové, kteří v dětství postrádali fyzicky či morálně svého otce. Vaillantová také udává, že nevěra dokazuje, že manželství je zdravé. Jaký mají vědci důvod, že nás zahrnují takovýmito nesmysly? Jsou podplaceni vládci států, kteří si přejí rozpad společnosti a zavedení totalitářského režimu? Nebo to ve skutečnosti nejsou vědci, nýbrž senzacechtiví a po penězích bažící produkty nekvalitního masového vzdělávání? Nesmíříme se s tímto úpadkem mravů! A nebo zorganizujeme swingers párty?

http://www.novinky.cz/koktejl/220818-eltonu-johnovi-se-na-bozi-hod-narodil-syn.html

http://www.novinky.cz/koktejl/220667-nejextremnejsi-vanocni-vecere-sveta-za-dve-hodiny-snedla-silenych-30-tisic-kalorii.html

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/220455-muzska-nevera-muze-byt-znamkou-zdraveho-manzelstvi-tvrdi-psycholozka.html

TOPlist