Vyhlášení výsledků soutěže

Přidal: | publikováno: 27. 12. 2010

Včerejším dnem jsme ukončili soutěž ,,Poznej historickou osobnost dle obrázku“, s kterou jste se mohli na našich stránkách setkávat od 8. října. 31 známých i méně známých historických osobností čekalo na své odhalení, u některých, jež jsme shledali obtížnějšími, vám byla ku pomoci i nápověda. Nyní nastal čas na vyhlášení výsledků Vašeho snažení a vědění.

Soutěž měla původně skončit již na Štědrý den, ale na stupínku pro vítěze by stanuli se stejným počtem bodů hned dva soutěžící (uživatelé „Loki“ a „ondrej.albl“), a proto jsme nechali rozhodnout poslední hádanku. Tu nakonec správně zodpověděl uživatel ondrej.albl, který se tak stává výhercem celé soutěže a získává od nás knížku ,,Největší vojevůdci v české historii“.

Kompletní statistika výsledků soutěže je k dispozici: ZDE.

Za účast děkujeme všem soutěžícím a už nyní můžeme prozradit, že i v příštím roce pro vás připravujeme další vědomostní soutěž. Vzhledem k tomu, že nalezení správných odpovědí si u některých tváří vyžádalo více času, rozhodli jsme se také napsat o všech uvedených osobnostech krátké články a připomenout tak jejich životy. Články budeme postupně zveřejňovat na našich stránkách v rubrice Osobnosti, a to od nového roku.

TOPlist