Potřebujeme rozhodné státníky

Přidal: | publikováno: 14. 11. 2015

Nepotřebujeme usedlé neschopné politiky z liberálních bloků lidovců a socanů, jejichž jediným snem je nekritické naplňování nerealistické politiky EU. Nepotřebujeme sociální liberály – ti všichni jsou totiž za příčiny a následky migrace přivandrovalců zodpovědní. Souhlasili s imperialismem USA, který uvrhl některé africké a blízkovýchodní státy na desetiletí do temnoty a v rámci národních států Evropy se neúspěšně snaží o integraci přivandrovalých alogenních tlup.

Nepolitické struktury s politickými ambicemi, tj. neziskové lidskoprávní organizace rovněž nepotřebujeme a dokonce je nutné se jich zbavit!!! Žádné dotace, žádná podpora! Naslouchání intelektuálům žijícím v radikálním sociálním konstruktivismu je nutno učinit přítrž!

Přívlastek „proevropský“ musí získat zcela nový význam. Proevropský zase jednou bude znamenat vlastenecký, spolupracující, lidový a zejména protiunijní! EU je stále více symbolem neschopnosti, strnulosti, etnomasochismu, dluhu a rozvratu jedinečných evropských států.

Pryč z EU a NATO!

Drahá Evropo, modlíme se za tebe!

bnp_front_national

TOPlist