Červenobílí se zúčastní Pochodu pro rodinu 2015

Přidal: | publikováno: 30. 07. 2015

Vážení a drazí přátelé, jak víte, tak rok od roku drzost politických homodeviantů a dalších úchylů celkem nepříjemně narůstá, není to však jejich vina, mohou za to naši politici a drtivá část tzv. občanské společnosti (brrr). Neustále se vymlouvají na diskriminaci a přitom je nikdo v naší zemi nekriminalizuje, nemlátí, nezabíjí atp. Chtějí mít nějaké zvláštní právní výsady, aby snad společenskou realitu „překopali“ podle svých zvrácených představ.

Narušení lidé by naopak měli stát o co největší přiblížení se normalitě, bohužel sociálně liberální trend umožňuje jinak běžně nepolitickým skupinám (např. LGBT) si užívat zvláštních politických výhod – o dočasnosti tohoto stavu nepochybujeme, ale uděláme všechno pro to, aby trval co nejkratší možný čas. Loni také poprvé vystrčili pomyslné růžky i úchyláci preferující děti. Co čekat od Prague Pride 2015 vážně netušíme… Červenobílí se proto aktivně zúčastní Pochodu pro rodinu, který organizují Mladí křesťanští demokraté a Hnutí pro život – celá akce je pod záštitou kardinála Dominika Duky.

Přijeďte 15. srpna 2015 do naší matičky podpořit nenahraditelný a posvátný svazek muže a ženy a všechny spořádané rodiny v naší vlasti. Lidská přirozenost se sociálním inženýrstvím předělat nedá!

Červenobílé najdete pod vlajkami Čech, Moravy a patrismu.

Rodina

TOPlist