Mají homosexuální páry adoptovat děti?

Přidal: | publikováno: 3. 09. 2014

Včera mi přišel e-mail s prosbou o modlitbu za MUDr. Ilonu Burdovou. Doktorka Burdová má zítra večer vystoupit  v „diskusním“ televizním pořadu ČT Máte slovo s M. Jílkovou, kde bude spolu s Mgr. Michalem Semínem a Ing. Petrem Jurčíkem obhajovat práva přirozené rodiny proti zastáncům homosexualismu.

Pořad Máte slovo s M. Jílkovou na téma Mají homosexuální páry adoptovat děti? uvede Česká televize zítra, ve čtvrtek 4. září ve 21:45. Stránky pořadu: ZDE.

Prosbu MUDr. Ilony Burdové zveřejňuji níže, stejně jako druhý hromadný e-mail vyzývající k odporu proti genderové ideologii a připojuji se k modlitbám…

Mají homosexuální páry adoptovat děti?

Milí bratři a sestry v Kristu,

tak jsem si o dovolené dostatečně odpočinula, abych zvládla včerejší telefonát z TV, opět mě zvou do pořadu Máte slovo, tentokrát na téma adopce dětí homosex. páry. Čili téma ještě horší než vloni, ale přesto se zúčastním.

Je třeba lidi informovat o zvrhlosti genderových ideologií a o rizicích destrukce naší společnosti. Nemusím snad ani připomínat, že v naší „tolerantní, demokratické a multikulturní“ společnosti jsme označováni pomalu za nejhorší nepřátele lidu, přesto musíme bojovat. Na lidské rovině je to nerovný boj proti přesile, ale vzato duchovně – na naší straně je Hospodin, který nám dal Desatero a v Bibli návod, jak máme žít.

Proto prosím o modlitební podporu a o rozeslání tohoto mailu co nejvíce křesťanům. Akce se koná už 4. 9. v Praze.

Předem děkuji za pomoc a podporu, vždyť „Kdo podá číši vody prorokovi, obdrží odměnu proroka.“

Ilka Burdová

Zastavme genderové šílenství

Milí bratři a sestry v Kristu,

přeposílám tento hromadný mail s prosbou o pomoc. Prosím, pomozte modlitbami zastavit genderové šílenství a obnovit kulturu naší země, navrátit se k jejím křesťanským kořenům. Opravdu nechci zákaz pojmu matka a otec a nahrazení čísly typu rodič 1 a rodič 2. Opravdu netoužím, aby u nás slušní otcové rodin byli zatýkáni jen za to, že měli na tričku logo rodiny, jako tomu bylo ve Francii (samozřejmě bez povšimnutí hlavních médií, protože pronásledování křesťanů je tabu). Opravdu nestojím o zákaz naší kultury, zákaz tradičních pohádek pro děti a násilné převychovávání k „pohlavně neutrálním“ bytostem. Pokud se Vám zdá, že přeháním, přečtěte si knihu Gabriely Kuby: Globální sexuální revoluce – ztráta svobody ve jménu svobody*. Je tam řada příkladů, samozřejmě včetně citací s řádně uvedenými zdroji. Je dobré uhasit zavčas malý ohýnek než velký požár.

Díky Ilka

*Úvodní kapitolu z knihy Gabriele Kuby: Globální sexuální revoluce, jsme nedávno zveřejnili ZDE.

Více o MUDr. Iloně Burdové, autorce knihy Jak s dětmi mluvit o sexu, manželství a rodičovství, se můžete dočíst ZDE.

TOPlist