Červenobílé čtvrtky

Přidal: | publikováno: 10. 11. 2010

Dneškem počínaje jsme se rozhodli pro založení nové Červenobílé tradice. Každý čtvrtek před polednem pořádají brněnští Červenobílí bojové hry pod hradem Špilberk. Těšit se můžete na všechny druhy bojových sportů, od šermu až po box.

Několik tréninků již úspěšně proběhlo a nyní jsme se rozhodli pořádat tyto akce pravidelně. Červenobílé čtvrtky se konají každý čtvrtek (s výjimkou svátků a předem stanovených termínů) od 11:45 do 15:00 na jednom z plácků pod hradem Špilberk (vstup z ulice Údolní, určitě nás neminete). Zváni jsou všichni naši sympatizanti, kteří si s námi mohou zacvičit a popovídat v příjemném prostředí na čerstvém vzduchu. Pokud se chcete akce zúčastnit, bylo by vhodné nás předem kontaktovat na redakčním e-mailu.

Není přesně určeno, jaké druhy bojových sportů budeme provozovat, jsme tedy otevřeni všem nápadům, se kterými přijdete. Vlastní výbava je výhodou, ne však podmínkou a jsou vítáni i úplní začátečníci. Trénink je samozřejmě pro všechny zdarma a na akcích bude rovněž zdarma k dostání Červenobílý časopis.

Na závěr upozorňujeme, že bojové sporty pro nás nepředstavují prostředek ke zbytečnému a tupému násilí. Je to způsob, jakým člověk může dosáhnout vyrovnání se sebou samým a posílit své tělo i mysl. Samozřejmě si taky můžete „zablbnout“ a příjemně strávit volný čas.

Pozvánka na facebooku je umístěna: ZDE.

Uvidíme se ve čtvrtek!

TOPlist